Jsme profesionální poradenská a konzultační společnost MOBZA s.r.o., zaměřující se na energetickéekologické poradenství pro firmy, obce a také pro domácnosti. Nestranně monitorujeme a vyhodnocujeme aktuální chování energetických dodavatelů na trhu, jejich ceny a prozákaznickou orientaci.

Udržujeme si znalosti o platné legislativě a poskytujeme Vám, našim klientům, přehled a pomoc během vyřizování úředních a právních náležitostí spojených s energiemi a také ochranou životního prostředí. Na základě ERÚ ověřených dodavatelů energií sestavujeme ty nejvýhodnější a důvěryhodné nabídky tarifů, energetických úspor a opatření. Součástí naší práce je také vyhodnocování podvodného chování podomního prodeje energií, takzvaných šmejdů, kteří se snaží nalákat domácnosti i firmy na výhodné tarify a energetické aukce.

Poradíme Vám, na co si dát pozor a jak odhalit podvodné taktiky a smlouvy, nebo z nevýhodného smluvního poměru zajistíme výpověď.

Na základě Vašeho oznámení prověříme ihned věrohodnost nabídky a dokážeme tak odhalit podvodný prodej. Nebojte se nám ozvat, pokud si nejste něčím jistí – nepodepisujte ihned žádné dokumenty, ať jsou jakkoli výhodné. Dokážeme Vám pomoci i z nepříjemných situací, kdy čelíte sankcím, pokutám a právním výhrůžkám, ale prevence je základ obrany proti podvodným technikám energetických šmejdů. Pokud jste se v nedávné době setkali s podezřelou formou podomního nebo telefonického prodeje elektřiny a plynu, můžete se na nás bezplatně obrátit – naši energetičtí poradci ověří pravost a sdělí Vám, jak dále postupovat nebo se přímo ze smluvního poměru vyvázat.

Působíme v rámci celého Zlínského kraje.

+420 601 002 268

INFO@MOBZA.CZ

reference

ředitel společnosti

Michal Malaník

tel: +420 601 002 268
e-mail: malanik@mobza.cz
sekretariát

Adéla Holčáková

tel: +420 601 002 269
e-mail: info@mobza.cz
Sídlo firmy

nám. T. G. Masaryka 1281
760 01 Zlín

Provozovna

třída Tomáše Bati 6
760 01 Zlín

Mobza s.r.o.

Mobza s.r.o.

IČ: 09878882
DIČ: CZ09878882
SZ: C 124814 vedená u Krajského soudu v Brně